Ostatnie wyszukiwania:
Szybki dostęp - popularne wyszukiwania
Polecany produkt
sklep.elcamp.pl

Kampery Adria

Adria to słoweński producent kamperów oraz przyczep kempingowych. Firma posiada ponad 50-letnie doświadczenie na rynku, co czyni ją rozpoznawalną oraz niezawodną marką. Inteligentne projekty i technologie, nowoczesne metody konstrukcji, wysokiej jakości materiały, zaawansowane zakłady produkcyjne, wiodąca w swojej klasie gwarancja to elementy, które składają się na jakość, niezawodność oraz wytrzymałość samochodów oraz przyczep. Pojazdy budowane są na podwoziu Fiat i Citroën. Elcamp RV jest wyłącznym dystrybutorem Adria w Polsce.
integra
Adria Sonic
od 83 790 €
półintegra
Adria Matrix
od 78 210 €
półintegra
Martix Axess
od 68 150 €
półintegra
Adria Coral
od 80 416 €
Sprawdź!Dostępny
od ręki!
półintegra
Adria Coral Axess
od 66 930 €
półintegra
Adria Coral XL
od 67 550 €
półintegra
Adria Compact
od 63 620 €
kamper-van
Adria Twin Sports
od 68 650 €
kamper-van
Adria Twin
od 48 900 €
Konfigurator dostępny wkrótce!
Konfigurator
Adria Sonic
integra

Sonic to seria kamperów typu integra, zaprojektowana z zachowaniem wyraźnych linii, czystej formy, doskonałej funkcjonalności oraz ekskluzywnego wzornictwa. Zapewnia dużo przestrzeni i wszystkie potrzebne rozwiązania w odpowiednim miejscu. Te luksusowe pojazdy spełniają wysokie wymagania techniczne, jednocześnie zapewniając wysoki poziom funkcjonalności i komfortu w wersjach Axess, Plus i Supreme. W zależności od układu przeznaczone dla 4-5 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Adria Matrix
półintegra

Matrix to seria kamperów typu pół-integra, stylowych i wszechstronnych. Producent oferuje w tej serii wiele nowych rozwiązań m.in. wygodne siedzenia w stylu kanapy, składany i obracany stół, przestronną kuchnię w kształcie litery S oraz dużą, tylną sypialnię z wieloma formatami łóżek do wyboru. W zależności od układu przeznaczony dla 4-5 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Martix Axess
półintegra

To seria kamperów charakteryzujących się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Jest to pojazd o podstawowym poziomie wyposażenia, zbudowany na bazie Fiata Ducato lub Citroena Jumpera, z zabudową w kolorze białym, nowoczesnym wnętrzem, dobrym sprzętem, panoramicznym oknem i opuszczanym łóżkiem. W zależności od układu przeznaczone dla 4-6 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Adria Coral
półintegra

Seria Coral wyróżnia się dzięki ekskluzywnemu oknu dachowemu SunRoof® oraz nowoczesnym przestrzeniom mieszkalnym stanowiącym centrum nowego projektu. Kampery Coral to synonim stylu, technologii, wygody i praktyczności. Producent oferuje system oświetlenia z regulacją odpowiednio do nastroju, system nagłośnienia z ukrytymi głośnikami, zorganizowane przestrzenie do przechowywania, ze schowkami na przedmioty osobiste oraz ogrzewanie Truma bądź Alde. W zależności od układu przeznaczony dla 4-5 osób. 

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Adria Coral Axess
półintegra

Coral Axess to seria charakteryzująca się doskonałym stosunkiem wartości do ceny. To podstawowy model kampera typu półintegra na podwoziu Fiata Ducato lub Citroena Jumpera z białą zabudową, nowoczesnym wnętrzem i dobrym poziomem wyposażenia, a także z oknem dachowym SunRoof® zapewniającym wrażenie przebywania w otwartej przestrzeni. W zależności od układu przeznaczony dla 4-5 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Adria Coral XL
półintegra

Coral XL to stylowa seria kamperów typu półzintegrowanego (z alkową). Eleganckie linie i praktyczne wnętrza z nawet 7. homologowanymi siedzeniami sprawiają, że jest to idealny pojazd dla dużych rodzin i grup. Wnętrza charakteryzują się nowoczesnym, jasnym wystrojem oraz przestronnością (w kolorze Symphony White). W zależności od układu przeznaczony dla 6-7 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Adria Compact
półintegra

Compact to seria kompaktowych i zwinnych kamperów, którymi można dojechać do trudniej dostępnych miejsc. Posiadają nowoczesne wnętrze i wysoki poziom wyposażenia, w tym ekskluzywne okno dachowe SunRoof® i nowy projekt garażu. W zależności od układu przeznaczony dla 2- 4 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Adria Twin Sports
kamper-van

Nowy kamper-van Twin Sports 640 SGX, wykonany na bazie Fiata Ducato łączy w sobie najlepsze, unikalne rozwiązania z nagradzanego Twin Supreme z aerodynamicznym, ekskluzywnym, podnoszonym dachem. Część sypialnia została rozbudowana i dostosowana dla 5 osób. Dzięki przeprojektowaniu jadalni, aneksu kuchennego oraz łazienki Twin Sports zyskał przestronność oraz wygodę. Dodatkowo producent oferuje funkcję SunRoof® i otwarty układ kabiny „cabin loft”. Twin Sports dostępny jest z karoserią w kolorze białym i srebrnym, z nowymi elementami graficznymi z motywami sportowymi.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Adria Twin
kamper-van

Kamper-van Twin to nowa generacja pojazdów na bazie Fiata Ducato bądź Citroena Jumpera. Twin został wyposażony w charakterystyczne elementy, takie jak ekskluzywne okno dachowe Adria SunRoof® oraz otwarty układ „cabin-loft”. Dodatkowo udoskonalono cicho zamykające się drzwi, nowe elementy kuchni oraz poprawiono izolację. W zależności od układu dostosowany dla 2-4 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Adria Active
kamper-van

Nowy kamper-van Active jest doskonałym pojazdem dla osób, dla których sport plenerowy to prawdziwa pasja. Obecnie w ofercie są dwa modele: Active Base – idealny pojazd do użytku codziennego umożliwiający nocowanie oraz Active Pro – w pełni wyposażony, w tym w kuchnię. Oba modele posiadają podnoszony dach z przedziałem sypialnym. Active powstał na bazie Renault Traffic i zapewnia możliwość wyboru najnowszych silników Renault o pojemności 2.0 l, spełniających wymagania normy Euro6, a także asystentów kierowcy oraz alufelg. W zależności od układu dostoswany jest dla 4-6 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Pojazdy dostępne od ręki

SZYBKI PRZEGLĄD AKTUALNYCH OFERT POJAZDÓW NOWYCH I UŻYWANYCH
Zobacz wszystkie

Dział sprzedaży pojazdów kempingowych

NASZ ZESPÓŁ

Patryk Czarnota
Specjalista ds. sprzedaży pojazdów kempingowych
Patryk Czarnota
+48 725 212 164Wyślij wiadomość
Tomasz Twaróg
Specjalista ds. sprzedaży pojazdów i części zamiennych
Tomasz Twaróg
+48 885 804 087Wyślij wiadomość
Adam Gotfryd
Specjalista ds. sprzedaży pojazdów kempingowych
Adam Gotfryd
+48 724 140 012Wyślij wiadomość
Twoja prywatność
Wraz z naszymi partnerami przechowujemy i/lub uzyskujemy dostęp do informacji w urządzeniu, takich jak unikatowe identyfikatory w plikach cookie, w celu przetwarzania danych osobowych. W naszej Polityce Prywatności użytkownik może dowiedzieć się w jakim zakresie i jakim podmiotom mogą zostać przekazywane dane. Użytkownik ma prawo do sprzeciwu w przypadku występowania prawnie uzasadnionych interesów.
Jakie dane przetwarzamy:
Użycie dokładnych danych geolokalizacyjnych. Aktywne skanowanie charakterystyki urządzenia do celów identyfikacji. Przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich. Spersonalizowane reklamy i treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców, rozwój produktu.