Przyczepy Eriba

finest transport

Przyczepy kempingowe Eriba należą do grupy Hymer. Marka Eriba w swoim portfolio posiada bardzo duży wybór przyczep oferowanych w kilku seriach. Przyczepy Eriba są na tyle zróżnicowane, że nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie coś dla siebie. Eriba oferuje produkty posiadające bogate wyposażenie standardowe zapewniające bezpieczną jazdę oraz poprawiające komfort użytkowania. Nieodzownym elementem przyczep Eriba jest ich ponadczasowy, przyciągający uwagę design. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wybierz pojazd

Marka Hymer wprowadziła na rynek produkt niespotykany dotychczas, ponadczasową i nowoczesną przyczepę Eriba Touring 820. To przyczepa klasy premium, obok której nie przejdziemy obojętnie. Nowoczesne technologie, luksusowe wnętrza, najlepsze materiały, ogromne okno panoramiczne, aerodynamiczny kształt, to tylko niektóre z cech tej przyczepy. Zapewnia ona miejsce do spania dla 2 do 4 osób, a długość 8,48 m sprawia, że wnętrze jest niezwykle komfortowe w codziennym użytkowaniu. Zdaniem producenta: „arcydzieło na każdej drodze”.

Model, który zamówisz w Elcamp RV:

Eriba Touring to kultowa linia przyczep klasy komfort o długościach pomiędzy 4,83 m, a 5,76 m. W zależności od modelu dostępne są miejsca do spania dla 2 do 4 osób. Przyczepy Eriba Touring charakteryzuje niska waga, kompaktowe wymiary, podnoszony dach, a także świetne właściwości jezdne. Przyczepy mogą być wyposażone w pakiety, które zapewniają nie tylko komfort ale również maksymalne bezpieczeństwo tj. system hamowania AAA Premium Brake. Praktyczne wyposażenie wnętrza, wysokiej jakości materiały, nieszablonowy design, to elementy, których nie zabraknie w przyczepach Eriba Touring. Dodatkowo, opcjonalnie producent oferuje możliwość zamówienia markizy z oświetleniem LED z czujnikiem ruchu.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Niezwykle popularna seria Comfort Plus ERIBA Nova została całkowicie przeprojektowana i jest teraz dostępna w dwóch liniach wyposażenia Trend i Ambience. Dzięki innowacyjnej technologii konstrukcji CLIMADUR osiągnięto najlepsze wartości izolacyjne, maksymalną stabilność i trwałość. Przyczepy kempingowe serii Eriba Nova charakteryzują się charakterystycznym, okrągłym kształtem, dużą ilością miejsca do przechowywania oraz wygodnym miejscem do siedzenia. Standardowy system ERIBA Smart Home System gwarantuje łatwą obsługę, dzięki czemu pod względem funkcjonalności i komfortu spełnia wszelkie oczekiwania. Jest to idealna propozycja dla 4-7 osób i występuje w długościach 6.85 – 8.35 m

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Seria Eriba Feelig wyróżnia się niewielką masą własną oraz zwinnością. Podnoszony dach zapewnia 1,98 m wysokości nad głową, przestronną przestrzeń mieszkalną oraz miejsce na dwa dodatkowe łóżka. Technologia PUAL umożliwia doskonałą izolację. Dodatkowym atutami też są zewnętrzne drzwi schowka o wielkości 100 × 40 cm oraz hamulec automatyczny. Wnętrza są jasne, przestronne i wygodne. W zależności od układu przeznaczona dla 3-5 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Przyczepa ERIBA Nova Light, pomimo zaledwie pięciu metrów długości nadwozia oraz kompaktowych rozmiarów, może być z powodzeniem użytkowana nawet przez trzy osoby. Producent zapewnia dużą ilość miejsc do przechowywania, wiele opcji ładowności, funkcjonalnie wyposażoną cześć kuchenną oraz kompaktową łazienkę z licznymi schowkami. Eriba Nova Light to również przestrzenne i wygodnie zaprojektowane miejsca do spania oraz materace z zimnej pianki. Całość dopełnia przytulna strefa mieszkalna. Przyczepa występuje w długościach 6,07 – 6,67 m z dyszlem i posiada niskie DMC 1200-1500 kg.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Dział sprzedaży pojazdów kempingowych

Patryk Czarnota

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POJAZDÓW KEMPINGOWYCH

Tomasz Twaróg

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POJAZDÓW KEMPINGOWYCH

Bartłomiej Budek

DYREKTOR DZIAŁU SPRZEDAŻY POJAZDÓW

Bogdan Kalinka

Młodszy sprzedawca pojazdów kempingowych