Przyczepy Burstner

finest transport

Bürstner to jeden z wiodących producentów samochodów i przyczep kempingowych. Pierwsze pojazdy kempingowe niemieckiej marki powstały ponad 50 lat temu. Historia firmy została ukształtowana przez zaangażowanie, pasję oraz dążenie do praktycznych, innowacyjnych rozwiązań. Cel to zapewnienia warunków dzięki, którym każdy użytkowników pojazdów kempingowych, będzie czuł się jak w domu. Produkty marki Bürstner to nie tylko niezwykle niski koszt, ale również komfort podróżowania, niezależność i swoboda.

Wybierz pojazd

Averso Plus to seria rodzinnych, przestrzennych i kompaktowych przyczep z najwyżej półki. Producent oferuje wiele komfortowych rozwiązań wewnątrz przyczepy, m.in. opuszczane elektrycznie łóżko, dzięki któremu zyskujemy dwa dodatkowe miejsca do spania i dodatkową przestrzeń, oświetlenie LED, wentylowane schowki oraz szafki z funkcją cichego domykania. Ponadto przyczepa została wyposażona w podpory stabilizujące, automatyczną regulację hamulca, dach z GFK dla lepszej ochrony przed gradem i warunkami atmosferycznymi oraz zbiornik na wodę o pojemności 44 litrów. W zależności od modelu, pojazd przeznaczony jest dla 6-7 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Dodatkowa porcja designu i ergonomii dla gamy Premio Plus! Modele z serii Limited są natychmiast rozpoznawalne. Gładka powierzchnia i aluminiowe obręcze kół, podkreślają wyjątkowy charakter tych przyczep. Ale to tylko niewielka część wyposażenia. Wspólne dla wszystkich pięciu układów są przednie szyby, osłony dyszla, uchwyt na płaski telewizor, gniazda gazu oraz wsporniki stabilizatora wraz z płytami podporowymi. Do tego dochodzi zwiększona masa z 1700 kg do 1900 kg (w zależności od układu) oraz pakiet Premio II, który obejmuje okap dachowy Heki II, drzwi nadwozia, oświetlenie pośrednie pod półkami wiszących schowków, system gorącego powietrza oraz doprowadzenie ciepłej wody. W modelach Premio 530 TL i Premio Plus 520 TL w pakiecie dla łóżek pojedynczych znajduje się podstawa łóżka z możliwością zwijania. W zależności od modelu, pojazd przeznaczony jest dla 4-6 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Premio Plus to seria kompaktowych, przestronnych oraz rodzinnych przyczep. Wyróżniają się wieloma praktycznymi rozwiązaniami zewnętrznymi m.in. automatyczną regulacją hamulca, osłoną GFK dla lepszej ochrony przed gradem i warunkami atmosferycznymi, izolacją nadkoli oraz niską masą własną pojazdu (1360 – 1600 kg). Ponadto, wewnątrz pojazdu producent oferuje wiele komfortowych i nowatorskich funkcji, takich jak: podnoszone elektrycznie łóżko, zimne materace piankowe, osobny pokój dziecięcy, wentylowane schowki, szafki kuchenne z funkcją cichego domykania oraz chłodziarkę o pojemności 142 litrów. W zależności od modelu, pojazd przeznaczony jest dla 4-7 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Premio to seria przestronnych, nowoczesnych oraz atrakcyjnych przyczep. Producent oferuje nie tylko niską masę własną pojazdu (1300 – 1600 kg), ale również osłonę z GFK dla lepszej ochrony przed gradem i warunkami atmosferycznymi, automatyczną regulację hamulca oraz zbiornik na wodę o pojemności 44 litrów. Ponadto wnętrze przyczepy zostało wyposażone m.in. w wentylowane schowki, oświetlenie LED, czujnik gazu, zimne materace piankowe, szafki kuchenne z funkcją cichego domykania, trójpalnikową kuchenkę gazową. W zależności od modelu, pojazd przeznaczony jest dla 3-6 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Premio Life to seria kompaktowych, lekkich (niska masa własna) i zwrotnych przyczep. Pojazd został wyposażony w osłonę z GFK dla lepszej ochrony przed gradem i warunkami atmosferycznymi, podwójne, przyciemniane okna oraz izolację nadkoli. Ponadto producent oferuje ergonomiczną łazienkę, wentylowane schowki, ogrzewanie gazowe, oświetlenie LED oraz szafki kuchenne z funkcją cichego domykania. W zależności od modelu, pojazd przeznaczony jest dla 3-6 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Dział sprzedaży pojazdów kempingowych

Patryk Czarnota

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POJAZDÓW KEMPINGOWYCH

Tomasz Twaróg

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POJAZDÓW KEMPINGOWYCH

Bartłomiej Budek

DYREKTOR DZIAŁU SPRZEDAŻY POJAZDÓW

Bogdan Kalinka

Młodszy sprzedawca pojazdów kempingowych