Kampery Westfalia

finest transport

Westfalia, firma z tradycjami, od ponad pięciu dekad wyznacza trendy na rynku samochodów kempingowych i pojazdów rekreacyjnych. Całe pokolenia zwiedzały Europę, a nawet cały świat Jamesem Cookiem lub Jokerem. Kampery budowane na podwoziu Forda bądź Daimlera są synonimem jakości wykonania, trwałości pojazdu oraz bezpieczeństwa.

Wybierz pojazd

Seria Marco Polo to kamper-vany zbudowane na podwoziu Mercdes-Benz, będące połączeniem praktycznej przestrzeni mieszkalnej z przyjemnym designem. W standardowym wyposażeniu producent zapewnia kuchnię z rozkładanym stołem, oświetlenie ambientowe, obracane fotele przednie, łatwy w montażu, podnoszony dach oraz zewnętrzne przyłącza wody czystej i prądu. System nawigacji Mercedes-Benz ułatwia dotarcie do wymarzonego celu, a kamera cofania zapewnia bezproblemowe parkowanie. Wnętrze wyróżnia luksusowa, trzyosobowa kanapa z wysuwanym łóżkiem, ręcznie otwierany dach z dwuosobowym łóżkiem oraz oświetlenie ambientowe. Pojazd posiada 5-7 miejsc do jazdy. Dostępne modele: Westfalia Marco Polo, Westfalia Marco Polo Activity, Marco Polo Horizon

Amusden to seria wysokiej klasy kamper-vanów. Pojazdy, pomimo kompaktowych wymiarów (długość 5,41 m) wyposażone zostały w wygodną część mieszkalną, przestronną sypialnię z dużym, małżeńskim łóżkiem w tylnej części samochodu, klasyczną, funkcjonalną kuchnię oraz oddzielną łazienkę. Dodatkowo, producent oferuje szereg praktycznych oraz innowacyjnych rozwiązań, takich jak kompresorowa lodówka w górnej części szafki kuchennej. Ułatwia to dostęp, zarówno podczas gotowania wewnątrz kampera, jak i grillowania na zewnątrz. Pojazdy przeznaczone są dla czterech osób.

Dostępne modele: Westfalia Amundsen 540D, Amundsen 600D, Amundsen 600E

Columbus to seria luksusowych oraz przestronnych kamper-vanów. Pojazdy wyróżniają się przytulnym, funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz wysoką jakością materiałów. Kuchnia została wyposażona w dwupalnikową kuchnię grzewczą, zlew z jednouchwytową baterią oraz liczne szafki do przechowywania na przybory kuchenne, od naczyń i sztućców po garnki i patelnie. W tylnej części pojazdu zostało zamontowane duże, podwójne łóżko. Dodatkowo producent oferuje ergonomiczną łazienkę z prysznicem, WC oraz licznymi schowkami. Pojazdy przeznaczone są dla czterech osób.

Dostępne modele: Westfalia Columbus 540D, Columbus 600D, Columbus 601D, Columbus 640E, Columbus 641E

Sven Hedin to seria kamper-vanów, zbudowanych na podwoziu MAN. Pojazdy wyróżniają się dobrze zagospodarowaną przestrzenią mieszkalną, która jest przestronna, jasna oraz wygodna.  Producent oferuje w standardowym wyposażeniu:  wysuwany stolik, który pozwala na perfekcyjną integrację foteli kierowcy i pasażera w grupie siedzeń, szafki nad głową oferują imponującą ilość miejsca do przechowywania. Dodatkowo kamper-vany posiadają wysuwaną, 70-litrową lodówkę, materace z zimnej pianki oraz oświetlenie LED. Wysuwane, podwójne łóżko, zapewnia komfort wypoczynku oraz sporo przestrzeni w ciągu dnia. Pojazdy przeznaczone są dla czterech osób.

Dostępny model: Westfalia Sven Hedin

James Cook to seria legendarnych kamper-vanów, zbudowanych na podwoziu Merces-Benz. Pojazdy wyróżnia kompaktowość (długość 5,93 m), ergonomia oraz niezwykły design. W standardowym wyposażeniu producent zapewnia wysuwane szafki, 90-litrową lodówkę kompresorową z pojemnikiem na lód, gniazdka 12 V lub 230 V (z możliwością podłączenia do prądu z zewnątrz), dwupalnikowa płyta grzewcza, chromowaną baterii, prysznic z dużym zbiornikiem wody, oddzielną umywalkę, wygodne WC. Dodatkowo, okna w części mieszkalnej i dachowej zapewniają jasną i przyjazną atmosferę w ciągu dnia, natomiast w nocy funkcję tę przejmują liczne listwy świetlne i reflektory. Pomimo niewielkich rozmiarów, tylna część kampera wyposażona jest w wysuwane, podwójne łóżko, które w ciągu dnia można schować. Pojazdy przeznaczone są dla czterech osób.

Dostępne modele: Westfalia James Cook Classic, James Cook AD, James Cook HD

Dział sprzedaży pojazdów kempingowych

Patryk Czarnota

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POJAZDÓW KEMPINGOWYCH

Tomasz Twaróg

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POJAZDÓW KEMPINGOWYCH

Bartłomiej Budek

DYREKTOR DZIAŁU SPRZEDAŻY POJAZDÓW

Bogdan Kalinka

Młodszy sprzedawca pojazdów kempingowych