Kampery Sun Living

finest transport

Pojazdy Sun Living są od ponad piętnastu lat produkowane przez Adria Mobil w nowoczesnej fabryce w miejscowości Novo Mesto w Słowenii. Zbudowane na podwoziu Citroën Jumper lub Fiat Ducato, wyróżniają się stylem, wygodą oraz praktycznością. Wnętrza utrzymane są w jasnej kolorystyce, wykończone drewnem, obszerne przestrzenie mieszkalne wyposażone są w szereg praktycznych rozwiązań, takie jak standardowo rozkładany stół, który po złożeniu zmienia się w łóżko. Sun Living to świetna jakość za doskonałą cenę.

Wybierz pojazd

Sun Living seria S to pojazdy całoroczne, typu pół-integra. Producent oferuje w nich duże garaże z płaskimi ścianami i wysokimi drzwiami zapewniającymi łatwy dostęp z obu stron pojazdu w standardzie, taką samą ilość homologowanych miejsc siedzących co łóżek, dodatkowe chowane” siedzenie nie zajmuje miejsca, ale umożliwia przewożenie dodatkowej osoby, gdy jest to konieczne. Wysokość wnętrza wynosi 210 cm, co zapewnia poczucie przestrzeni i wygodę. Dodatkowo pojazdy wyposażone są w opuszczane łóżka, pojemną lodówkę (142 l), ergonomiczną łazienkę. W zależności od układu, kampery z serii S przeznaczone są dla 4-6 osób. W sprzedaży dostępnych jest 8 układów.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Sun Living Seria A to całoroczne pojazdy, typu pół-integra (z alkową), doskonałe dla rodzin lub większych grup. Producent oferuje m.in. duże, wygodne łóżko o wymiarach 200 x 150 cm, które w ciągu dnia może służyć za dodatkowe miejsce do przechowywania, mini-jadalnię, która zmienia się w użyteczną i wygodną kanapę dzięki opcjonalnej poduszce, ergonomiczną łazienkę oraz pojemną lodówkę (142 l). W zależności od układu, kampery z serii A przeznaczone są dla 4-7 osób. W sprzedaży dostępne są 4 układy.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Sun Living seria V to całoroczne pojazdy typu kamper-van. Producent oferuje wygodną przestrzeń mieszkalną, którą w nocy łatwo przekształcić w sypialnię dla 2, 3 albo opcjonalnie 4 osób. Dodatkowo pojazdy wyposażone są w dużą lodówkę o pojemności 138L, liczne schowki, stopień wchodzenia i wychodzenia z napędem elektrycznym, łatwo, demontowane łóżko wiszące oraz system automatycznego, cichego zamykania drzwi. W zależności od układu, kampery z serii V przeznaczone są dla 2-4 osób. W sprzedaży dostępne są 3 układy.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Dział sprzedaży pojazdów kempingowych

Patryk Czarnota

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POJAZDÓW KEMPINGOWYCH

Tomasz Twaróg

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POJAZDÓW KEMPINGOWYCH

Bartłomiej Budek

DYREKTOR DZIAŁU SPRZEDAŻY POJAZDÓW

Bogdan Kalinka

Młodszy sprzedawca pojazdów kempingowych