Kampery Hymer

finest transport

Od swojego powstania w 1957 r. firma HYMER jest synonimem najwyższej jakości kamperów, a dodatkowo bardzo mocno stawia na design konstrukcyjny pojazdów. Świetnie łączy nowoczesne rozwiązania, luksusowy design nie tracąc na przytulności, czy ciepłym wnętrzu. Marka kieruje swoje produkty do osób wymagających, oczekujących nowoczesności.

Wybierz pojazd

Hymer B-Class MasterLine I to flagowy kamper marki Hymer z segmentu premium. Wyróżnia go niesamowita jakość, nieszablonowe rozwiązania oraz fantastyczny design. W jego wnętrzu znajdziemy przestrzeń, która da poczucie luksusu i komfortu. Innowacyjna rama SLC zaprojektowana przez markę Hymer oraz niezliczona ilość systemów bezpieczeństwa zapewnią stabilność jazdy oraz doskonałe prowadzenie pojazdu. Dodatkowo producent oferuje podwójną podłogę, izolację oraz ogrzewanie wody (w standardzie. W zależności od modelu, dostępne są 4-5 miejsc do jazdy oraz 4-5 miejsc do spania. Seria B-ML I dostępna jest w kilku wariantach z różnymi układami wnętrza oraz z różnymi długościami podwozia, od 789 do 899 cm.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Kampery Hymer Exsis-i wyróżniają się przede wszystkim lekkością, nawet przy pełnym wyposażeniu, dwoma osobami na pokładzie, pełnym zbiornikiem świeżej wody i dwiema pełnymi butlami gazowymi, wciąż istnieją rezerwy ładowności do 600 kilogramów. Aerodynamiczna konstrukcja pojazdu zapewnia niskie zużycie paliwa, cichą jazdę i doskonałą widoczność. Wszystkie zbiorniki i instalacje w pojeździe są w pełni izolowane i ogrzewane. Dodatkowym atutem jest również rama AL-KO z niezależnym zawieszeniem kół oraz drzwi garażowe po obu stronach pojazdu. Wnętrze Exsis-i to przede wszystkim unikalne wzornictwo, pomysłowe rozwiązania oraz przytulna, domowa atmosfera. Dostosowany dla 4 osób. Długość podwozia to 664 cm.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Hymer B-Class MasterLine T to kamper z segmentu premium, typ pół-integra. Po sukcesie, jaki odniósł model B-Class MasterLine I (integra), marka Hymer postanowiła wprowadzić na rynek kampera, który będzie odzwierciedleniem tego modelu, natomiast w nadwoziu typu typu pół-integra. Podwójna podłoga, ogrzewane zbiorniki wody o pojemności 180l, podwozie Mercedes-Benz Sprinter z licznymi systemami wspomagającymi jazdę, silnik o mocy 143 KM, to tylko część opcji, które producent zapewnia w wyposażeniu standardowym. Dodatkowo serię MasterLineT wyróżnia panoramiczny dach oraz sportowy, aerodynamiczny wygląd. W zależności od modelu, dostępne są 4-5 miejsc do jazdy oraz 2-3 do spania. Kampery MasterLine T to nie tylko luksusowe wnętrze, ale również niesamowite właściwości jezdne. Długość podwozia to 789 cm.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

HYMER Exsis-t to kolejny kamper wyróżniający się lekkością wśród pojazdów kempingowych. Przy masie całkowitej poniżej 2900 kg ten model jest niemalże idealnym połączeniem lekkiej konstrukcji i komfortu. Gotowy do jazdy HYMER Exsis-t o długości całkowitej 7,44 m waży zaledwie 2.880 kg bez ładunku. Oznacza to, że może on przyjąć znacznie większą masę bez przekraczania ważnej granicy 3,5 tony, wyznaczając tym samym nowe standardy w półzintegrowanej klasie samochodów kempingowych. W standardowym wyposażeniu producent zapewnia wewnętrzne oświetlenie LED, drzwi garażowe po oby stronach pojazdu, materace z zimnej pianki, obszerny pakiet bezpieczeństwa obejmujący poduszki powietrzne, ESP oraz wspomaganie ruszania na wzniesieniach. Wszystkie zbiorniki i instalacje w pojeździe są w pełni izolowane oraz ogrzewane. W zależności od układu dostosowany jest dla 2-3 osób. Długość podwozia to 599 cm.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

HYMER ML-T łączy w sobie najnowszą technologię napędową i innowacyjną, lekką konstrukcję z optymalnym komfortem w na wpół zintegrowanym pojeździe kempingowym. Model ML-T to przede wszystkim komfort i wygoda: płaska podłoga na całej powierzchni w salonie, duża przestrzeń mieszkalna i luksusowy stół obrotowy 360° to tylko kilka przykładów. Mimo, że waży mniej niż 3,5 tony jest niezwykle zwrotny w ruchu drogowym. HYMER ML-T jest również wyposażony w kompleksowy pakiet bezpieczeństwa. Co więcej, posiada on szereg standardowych funkcji takich jak garaż o wysokości załadunku do 1,21 m oraz wszystkie zbiorniki i instalacje serwisowe izolowane oraz ogrzewane. W zależności od układu, dostosowany dla 2-3 osób. Długość podwozia to 674 cm.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Nowy HYMER T-Class S jest pod wieloma względami, jedyny w swojej klasie. Półzintegrowany pojazd, pierwszy z 3,5-tonowych modeli bazujących na sprawdzonym i zaawansowanym technologicznie podwoziu z napędem na przednie koła Mercedes-Benz. System ogrzewania gorącym powietrzem oraz 152-litrowa lodówka w standardowym wyposażeniu, zapewnia większą samowystarczalność. Wnętrze wyróżnia się przytulnością i przestronnością oraz typowymi dla HYMER’a nowoczesnymi akcentami stylistycznymi, inteligentną koncepcją oświetlenia. Dzięki prostej obsłudze jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wejść w karawaning na wysokim poziomie. W zależności od układu pojazdy serii T-Class, dedykowane są dla 2-5 osób. Długość podwozia wynosi 739 cm.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Samochody kempingowe HYMER Fiat oferują nieskończoną elastyczność, dzięki czemu nadają się zarówno do codziennego poruszania się po mieście, jak i na wyprawy w teren. Modele HYMER z łazienką mają układ 4-miejscowy. Wyposażone są w komfortową kompaktową łazienkę ze składaną umywalką i stałą toaletą. Dodatkową zaletą jest unikalne rozwiązanie pop-top, które przekształca samochód w prawdziwą sypialnię dla 4 osób. Do wysokiego poziomu komfortu w samochodach kempingowych HYMER Fiat przyczynia się system sypialniany we wszystkich łóżkach oraz dźwiękochłonne, wyłożone tkaniną pokrycia ścian i sufitów. Wszystkie modele są odporne na zimy dzięki odpowiednim dodatkom i wyposażone seryjnie w szeroki wachlarz kompleksowych systemów bezpieczeństwa.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Samochody kempingowe z serii HYMER Free zostały zaprojektowane z dbałością o komfort dla tych, którzy lubią żyć spontanicznie. Lubisz to, co niezwykłe? Lubisz podejmować spontaniczne decyzje w swoim wolnym czasie? HYMER Free został zaprojektowany tak, aby dokładnie spełnić Twoje potrzeby! Jego nowoczesny design, przestronne wnętrze i wysokiej jakości wykończenie mebli sprawiają, że HYMER Free jest idealnym towarzyszem podróży na każdej wysokości. Zadziwi Cię swoimi licznymi funkcjami i dodatkowymi pakietami oraz dodatkami. Na życzenie dostępny jest również z dachem typu pop-top, dzięki któremu w jednej chwili zapewnisz sobie i pasażerom cztery miejsca do spania.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Czasami trzeba po prostu wyjść z domu – i zrobić to, na co ma się ochotę. Zmiana scenerii, nowe miejsce, wolność. Cokolwiek to jest: Dzięki HYMER Grand Canyon S szybko uzależnisz się od takich wypadów! Wspaniała dynamika pojazdu i doskonałe systemy wspomagające, pozwolą Ci w pełni cieszyć się podróżą. Inteligentna organizacja wnętrza, zoptymalizowana izolacja akustyczna i cieplna oraz ekskluzywna lodówka kompresorowa o pojemności 90 litrów sprawiają, że na pokładzie masz wszystko, czego potrzebujesz na tę małą, wielką przygodę! Na co więc czekasz?

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Dział sprzedaży pojazdów kempingowych

Patryk Czarnota

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POJAZDÓW KEMPINGOWYCH

Tomasz Twaróg

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POJAZDÓW KEMPINGOWYCH

Bartłomiej Budek

DYREKTOR DZIAŁU SPRZEDAŻY POJAZDÓW

Bogdan Kalinka

Młodszy sprzedawca pojazdów kempingowych