Kampery Burstner

finest transport

Bürstner to jeden z wiodących producentów samochodów i przyczep kempingowych. Pierwsze pojazdy kempingowe niemieckiej marki powstały ponad 50 lat temu. Historia firmy została ukształtowana przez zaangażowanie, pasję oraz dążenie do praktycznych, innowacyjnych rozwiązań. Cel to zapewnienia warunków dzięki, którym każdy użytkowników pojazdów kempingowych, będzie czuł się jak w domu. Produkty marki Bürstner to nie tylko niezwykle niski koszt, ale również komfort podróżowania, niezależność i swoboda.

Wybierz pojazd

Elegance to prestiżowa seria kamperów typu integra, słynąca głównie z luksusowego, nowoczesnego designu. Producent oferuje wysokiej klasy wyposażenie, m.in. dużą kuchnią z lodówką o pojemności 177 litrów, sypialnię z elektrycznie podnoszonym łóżkiem, dużą ilość schowków do przechowywania rzeczy, oświetlone szafy oraz komfortową łazienkę. Pojazdy Elegance przeznaczone są dla czterech osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Lyseo to popularna seria kamperów, typu półintegra. Pojazdy tej serii wyróżniają się m.in. podwójną podłogą Thermo-Floor, zapewniającą doskonałą, całoroczną izolację, wysuwanym elektrycznie stopniem wejściowym Coupé oraz DMC poniżej 3,5 tony. W zależności od modelu, pojazd przeznaczony jest dla 2-5 osób. Najbogatszy wybór układów w ramach tego modelu!

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Limited T to seria w pełni wyposażonych kamperów, typu półintegra. W pakiecie producent oferuje m.in. panoramiczne okno dachowe, elektrycznie podnoszone łóżko, nową łazienkę w stylu Vario oraz boczne panele ścienne w kuchni oraz części wypoczynkowej. W zależności od modelu, pojazd przeznaczonyjest dla 2-5 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Delfin T to seria wszechstronnych i kompaktowych kamperów, typu pół-integra. Producent oferuje wiele ciekawych udogodnień takich jak: panoramiczne okno dachowe, otwarty układ pomiędzy kuchnią i salonem, ekskluzywną koncepcję oświetlenia oraz dodatkowe, składane łóżko. W zależności od modelu, pojazd przeznaczony jest dla 2-5 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Travel to seria kompaktowych i sportowych kamperów, typu pół-integra. Wnętrze, pomimo niewielkich rozmiarów (599 – 660 cm x 220 cm) wyróżnia się elegancją oraz wysokim poziomem funkcjonalności. Producent zastosował w pojazdach Travel Van, wiele praktycznych rozwiązań m.in. panoramiczne okno dachowe z roletami zaciemniającymi, łazienkę typu Vario (ergonomiczna łazienka) oraz elektrycznie wysuwany stopień wyjściowy. W zależności od modelu, pojazd przeznaczony jest dla 2-3 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Nexxo to nowoczesna seria kompaktowych kamperów, typu półintegra. Pomimo niewielkich rozmiarów, pojazdy zostały wyposażone w wiele atrakcyjnych rozwiązań, zapewniających pełną wygodę. Producent oferuje m.in. panoramiczne okno dachowe, łazienkę typu Vario (ergonomiczna łazienka), oświetlenie LED, gniazda ładowania USB oraz wentylowane schowki do przechowywania rzeczy. W zależności od modelu, pojazd przeznaczony jest dla 2-3 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Campeo to seria kompaktowych i komfortowych pojazdów, typu kamper-van. Pomimo niewielkich rozmiarów samochodu (541 – 636 cm x 205 cm), został wyposażony w wiele praktycznych rozwiązań, zwiększających komfort podróży. Producent oferuje m.in. podnoszony dach sypialniany, dużą ilość schowków do przechowywania, połączoną łazienkę wraz z toaletą, oświetlenie LED oraz gniazda ładowania USB. W zależności od modelu, pojazd przeznaczony jest dla 2-5 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Eliseo to seria komfortowych oraz kompaktowych pojazdów, typu kamper-van. Wyróżniają się przytulnym, mieszkalnym wnętrzem oraz wieloma praktycznymi rozwiązaniami. Producent oferuje m.in. okno panoramiczne SkyRoof lub dach sypialniany, wiele schowków do przechowywania, funkcjonalną kuchnię, nastrojowe, przyciemniane oświetlenie LED oraz ergonomiczną łazienkę. W zależności od modelu, pojazd przeznaczony jest dla 2-5 osób. W sprzedaży dostępne są 4 układy.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Copa to wszechstronny, kompaktowy i oryginalnych pojazd, typu kamper-van. Pomimo niewielkich rozmiarów (497 cm x 192 cm) na pokładzie samochodu znajduje się funkcjonalna kuchnia, wiele praktycznie rozmieszczonych schowków oraz duże, podwójne łóżko, znajdujące się w podnoszonym dachu. Ponadto producent oferuje możliwość indywidualnego wyboru układu siedzeń. Dzięki temu samochód kempingowy o niewielkiej szerokości zewnętrznej wynoszącej zaledwie 1,92 m jest niezawodnym towarzyszem podczas uprawiania sportu, rodzinnych wycieczek na łono natury lub przejażdżek po mieście, a także podczas transportu przedmiotów o dużych gabarytach. W zależności od modelu, pojazd przeznaczony jest dla 2-4 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Dział sprzedaży pojazdów kempingowych

Patryk Czarnota

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POJAZDÓW KEMPINGOWYCH

Tomasz Twaróg

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POJAZDÓW KEMPINGOWYCH

Bartłomiej Budek

DYREKTOR DZIAŁU SPRZEDAŻY POJAZDÓW

Bogdan Kalinka

Młodszy sprzedawca pojazdów kempingowych