Kampery Adria

finest transport

Adria to słoweński producent kamperów oraz przyczep kempingowych. Firma posiada ponad 50-letnie doświadczenie na rynku, co czyni ją rozpoznawalną oraz niezawodną marką. Inteligentne projekty i technologie, nowoczesne metody konstrukcji, wysokiej jakości materiały, zaawansowane zakłady produkcyjne, wiodąca w swojej klasie gwarancja to elementy, które składają się na jakość, niezawodność oraz wytrzymałość samochodów oraz przyczep. Pojazdy budowane są na podwoziu Fiat i Citroën. Elcamp RV jest wyłącznym dystrybutorem Adria w Polsce.

Wybierz pojazd

Astella, jak zapewnia producent to luksusowe połączenie domku mobilnego z przyczepą kempingową. Wyróżnia się ekskluzywnym projektem wnętrza, ogromną przestrzenią, panoramicznymi drzwiami oraz nowatorskim designem zewnętrznym. Dla podkreślenia prostoty linii na zewnątrz zastosowano oświetlenie konturowe LED.  W Astelli znajdziemy instalację klimatyzacji, system Adria Air-Flow ze zintegrowaną wentylacją oraz ogrzewanie podłogowe Alde. W sprzedaży dostępne są trzy układy.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Całoroczna przyczepa Alpina zapewnia warunki zbliżone do mieszkania w lofcie dzięki bardzo dużej przestrzeni i stylowym, luksusowym elementom wykończenia. Jest także bardzo praktyczna, wytrzymała i bogato wyposażona. Producent oferuje nowe elementy graficzne, udoskonaloną łazienkę Ergo, instalację wodną oraz duże panoramiczne okno. Alpina jest najlepiej sprzedającą się przyczepą w krajach Skandynawii, gdzie panuje zimniejszy klimat, a teraz także w całej Europie, dzięki doskonałym parametrom technicznym i możliwości użytkowania przez cały rok. W zależności od układu dostosowana dla 4-9 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Adora to seria najpopularniejszych przyczep Adrii. Producent oferuje duże, panoramiczne okno, szerokie drzwi wejściowe dwuszybowe „płaskie” okna ze szkła barwionego oraz dobrze zorganizowane przestrzenie do przechowywania. Wnętrze przyczepy jest eleganckie, nowoczesne i przytulne. Łazienka w stylu Ergo została wyposażona w składaną umywalkę, dodatkową przestrzeń, nastrojowe oświetlenie i mnóstwo miejsca do przechowywania. W kuchni zainstalowano eleganckie wklęsłe szafki o większej pojemności oraz wysokiej jakości sprzęt. W zależności od układu, Adora dostosowana jest dla 4-7 osób. 

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Action to oryginalna, lekka i stylowa przyczepa dla miłośników aktywnego spędzania wakacji, w trzech dynamicznych kolorach. Przyczepa, która zawsze poprawia humor oraz zapewnia odpowiednią przestrzeń, funkcje i komfort. Nowoczesne wnętrze z inteligentną kuchnią, łazienką Ergo i wygodnymi łóżkami. Wyróżniają ją kompaktowe rozmiary i bardzo elastyczny układ przestrzeni mieszkalnej.

W zależności od układu dostosowana dla 2-4 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Altea to wygodna i praktyczna przyczepa charakteryzującą się lżejszą konstrukcją, jaśniejszym wnętrzem i większą przyjemnością użytkowania. Producent oferuje nowoczesne wzornictwo z praktycznymi układami, innowacyjne funkcje, udoskonalone oświetlenie i przestrzenie do przechowywania oraz większy komfort. W zależności od układu dostosowana dla 3-7 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Aviva to wyróżniająca się elementami graficznymi, niezmiernie oryginalna, wygodna i łatwa w użyciu przyczepa kempingowa. Producent oferuje liczne, innowacyjne funkcje i stylowe, a jednocześnie bardzo proste rozwiązania w kuchni i łazience. W zależności od układu dostosowana dla 3-7 osób. 

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Nowy model kamperów Coral i Matrix, oferujących jeszcze większy wybór opcji premium. Te luksusowe kampery są oparte na niezawodnym Mercedes-Benz Sprinter i charakteryzują się dodatkowym „gwiazdorskim” wykończeniem. Jeśli szukasz mieszkania na kółkach w stylu „atrium”, wybierz model Coral, który zachwyca ekskluzywnym projektem Adria SunRoof oraz panoramicznym oknem, wpuszczającym mnóstwo światła i tworzącym poczucie przestronności. Jeśli natomiast potrzebujesz dodatkowego miejsca do spania, z podnoszonym przednim łóżkiem, to idealnym wyborem będzie model Matrix, który również posiada panoramiczne okno, oświetlając wnętrze i zapewniając piękne widoki.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Supersonic to nowy kamper integra od Adrii, oparty na Mercedesie Sprinterze. Ten wyjątkowy pojazd ma nietuzinkowy design,  dużą panoramiczną przednią szybę oraz lusterka boczne. Przód samochodu ozdobiony jest reflektorami Hella Bi-LED, harmonijnie zintegrowanymi z charakterystyczną atrapą chłodnicy.
Wnętrze kampera jest równie imponujące. Zawiera dwa pojedyncze lub jedno podwójne łóżko oraz elektrycznie sterowane łóżko nad kabiną. Toaleta z umywalką i osobny prysznic zapewniają wygodę. Kuchnia jest wyposażona w blat roboczy, zlew, lodówkę, piekarnik i ekspres do kawy, umożliwiające przygotowanie pysznych posiłków w podróży.
Adria Supersonic to luksusowy kamper z wszystkimi niezbędnymi elementami do komfortowego caravaningu. Idealny dla osób, które cenią styl i funkcjonalność w podróży.

Sonic to seria kamperów typu integra, zaprojektowana z zachowaniem wyraźnych linii, czystej formy, doskonałej funkcjonalności oraz ekskluzywnego wzornictwa. Zapewnia dużo przestrzeni i wszystkie potrzebne rozwiązania w odpowiednim miejscu. Te luksusowe pojazdy spełniają wysokie wymagania techniczne, jednocześnie zapewniając wysoki poziom funkcjonalności i komfortu w wersjach Axess, Plus i Supreme. W zależności od układu przeznaczone dla 4-5 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Matrix to seria kamperów typu pół-integra, stylowych i wszechstronnych. Producent oferuje w tej serii wiele nowych rozwiązań m.in. wygodne siedzenia w stylu kanapy, składany i obracany stół, przestronną kuchnię w kształcie litery S oraz dużą, tylną sypialnię z wieloma formatami łóżek do wyboru. W zależności od układu przeznaczony dla 4-5 osób.

Modele, które zamówisz w Elcamp RV:

Dział sprzedaży pojazdów kempingowych

Patryk Czarnota

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POJAZDÓW KEMPINGOWYCH

Tomasz Twaróg

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY POJAZDÓW KEMPINGOWYCH

Bartłomiej Budek

DYREKTOR DZIAŁU SPRZEDAŻY POJAZDÓW

Bogdan Kalinka

Młodszy sprzedawca pojazdów kempingowych