Ostatnie wyszukiwania:
Szybki dostęp - popularne wyszukiwania
Polecany produkt
sklep.elcamp.pl

Największy kamper Adrii – Supersonic

Marcin Kłósek
02 maja, 2023
Udostępnij:

Adria Supersonic to największy kamper oferowany przez Adrię.

Adria Supersonic to flagowy model Adrii, zbudowany na bazie Mercedesa Sprintera. Kamper ten wyróżnia się swoją ponadprzeciętną stylistyką z ogromną panoramiczną szybą przednią oraz dużymi lusterkami. Dodatkowo przód samochodu przyozdabiają reflektory Hella Bi-LED, które są zintegrowane z grillem pojazdu.

Z kolei w środku znajdziemy dwa pojedyncze łóżka lub jedno podwójne (w zależności od wersji) jedno elektrycznie sterowane podwójne łóżko nad kabiną, toaletę z umywalką oraz osobny prysznic, kuchnię, która ma na wyposażeniu blat, zlew, lodówkę, piekarnik, ekspres do kaw.

Adria Supersonic to jednym słowem luksusowy kamper, wyposażony we wszystko, co niezbędne w caravaningu.

 

Dział marketingu

NASZ ZESPÓŁ

Zadaj nam pytanie

Skorzystaj z formularza kontaktowego
(* pola wymagane)
Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej (1-2 dni robocze).
Twoja prywatność
Wraz z naszymi partnerami przechowujemy i/lub uzyskujemy dostęp do informacji w urządzeniu, takich jak unikatowe identyfikatory w plikach cookie, w celu przetwarzania danych osobowych. W naszej Polityce Prywatności użytkownik może dowiedzieć się w jakim zakresie i jakim podmiotom mogą zostać przekazywane dane. Użytkownik ma prawo do sprzeciwu w przypadku występowania prawnie uzasadnionych interesów.
Jakie dane przetwarzamy:
Użycie dokładnych danych geolokalizacyjnych. Aktywne skanowanie charakterystyki urządzenia do celów identyfikacji. Przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich. Spersonalizowane reklamy i treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców, rozwój produktu.