Ostatnie wyszukiwania:
Szybki dostęp - popularne wyszukiwania
Polecany produkt
sklep.elcamp.pl

Wyjątkowa premiera HYMER Venture S – 24-26 listopad

Marcin Kłósek
08 listopada, 2022
Udostępnij:

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na premierę tego wyjątkowego pojazdu.

HYMER Venture S

24-26 LISTOPADA
SALON MERCEDES-BENZ SOBIESŁAW ZASADA AUTOMOTIVE
UL.ZAWIŁA 3, KRAKÓW

HYMER Venture S

PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ SAM!


hymer venture S

WOLNOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW

Ekskluzywny, innowacyjny i off-roadowy – HYMER Venture S wprowadza nas w nową erę karawaningu.

Innowacyjny SALON – usytuowany w tylnej części pojazdu HYMER Venture S otoczony jest z trzech stron panoramicznymi oknami. Umożliwia to podziwianie otaczających nas widoków wprost z wygodnej kanapy. Nowatorskim rozwiązaniem Hymera jest również klapa bagażnika, którą w prosty sposób możemy przekształcić w prywatny podest. Uzyskamy dzięki temu nie tylko dodatkową przestrzeń mieszkalną, ale będziemy też bliżej natury w pogodne dni.

 

Komfortowa sypialnia – HYMER Venture S to nowy wymiar relaksu. Dzięki wydajnemu kompresorowi dach typu pop-top podnosi się w niespełna trzy minuty! Dwukomorowy system ścian sprawia z kolei, że jesteśmy podczas snu chronieni przed hałasem, światłem oraz różnicami temperatur z zewnątrz. Niewątpliwymi atutami są też prowadzące na „górne piętro” designerskie, podświetlane schody oraz możliwość regulacji twardości materaca za pomocą aplikacji Hymer Connect.

 

 

 

Luksusowa łazienka – to ergonomiczne i koncepcyjne wykorzystanie przestrzeni kamper-vana. Jednym ruchem można przekształcić pomieszczenie z toaletą, umywalką, lustrem oraz wbudowanymi szafkami w wygodną łazienkę z prysznicem. Warto wspomnieć również o aspektach wizualnych. W projekcie łazienki zostały wykorzystane estetyczne i trwałe materiały przypominające prawdziwy kamień. Wielkim atutem jest również 120-litrowy zbiornik świeżej wody, który pozwala cieszyć się długimi kąpielami.

 

Luksusowe biuro – to rozwiązanie dzięki, któremu możemy pozostawać w ciągłym ruchu. W ciągu kilku sekund biurko zintegrowane z boczną ścianą może stać idealnym stanowiskiem pracy. Trzy 115-watowe panele słoneczne na dachu Venture S, sześć strategicznie rozmieszczonych wewnętrznych gniazd 230 V oraz osiem portów USB sprawią, że naszej pracy nigdy nie zakłóci brak prądu

Dział marketingu

NASZ ZESPÓŁ

Zadaj nam pytanie

Skorzystaj z formularza kontaktowego
(* pola wymagane)
Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej (1-2 dni robocze).
Twoja prywatność
Wraz z naszymi partnerami przechowujemy i/lub uzyskujemy dostęp do informacji w urządzeniu, takich jak unikatowe identyfikatory w plikach cookie, w celu przetwarzania danych osobowych. W naszej Polityce Prywatności użytkownik może dowiedzieć się w jakim zakresie i jakim podmiotom mogą zostać przekazywane dane. Użytkownik ma prawo do sprzeciwu w przypadku występowania prawnie uzasadnionych interesów.
Jakie dane przetwarzamy:
Użycie dokładnych danych geolokalizacyjnych. Aktywne skanowanie charakterystyki urządzenia do celów identyfikacji. Przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich. Spersonalizowane reklamy i treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców, rozwój produktu.