Ostatnie wyszukiwania:
Szybki dostęp - popularne wyszukiwania
Polecany produkt
sklep.elcamp.pl

Caravans Salon Poland 2021

Elcamp
20 września, 2021
Udostępnij:

Już w tym tygodniu odbędą się targi Caravans Salon Poland 2021 w Poznaniu! Od 24 do 26 września 2021, spotkamy się z Państwem na jednym z największych wydarzeń związanych z turystyką karawaningową w Polsce. Podczas trzydniowego wydarzenia, swoją ofertę pokażą najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce, w tym Elcamp RV, z liczącą aż dwanaście pojazdów flotą.

Pojazdy Elcamp RV zobaczysz tu:
PAWILON 5, STOISKO 13

Przedstawiamy listę pojazdów, do których będzie można zaglądnąć, a nasi doradcy chętnie powiedzą więcej o prezentowanych kamperach i przyczepach. Sprawdźcie Państwo konieczne modele, które tylko na czas targów zostały doposażone i przecenione!

Kampery:
– Adria Coral Plus 670 DC
– Adria Coral Axess 600 DP
– Adria Matrix Axess 670 SL
– Adria Matrix Plus 670 SL
– Globe-Traveller Voyager X
– Globe-Traveller Voyager Z
– Peugeot Traveller + Egoe Nest
– Sun Living Seria S 75SC

Przyczepy:
– Adria Adora 613 UT
– Adria Alpina 663 PT
– Adria Astella 704 HP
– Adria Aviva 400 DK

Więcej informacji na stronie organizatora ›

Dział marketingu

NASZ ZESPÓŁ

Zadaj nam pytanie

Skorzystaj z formularza kontaktowego
(* pola wymagane)
Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej (1-2 dni robocze).
Twoja prywatność
Wraz z naszymi partnerami przechowujemy i/lub uzyskujemy dostęp do informacji w urządzeniu, takich jak unikatowe identyfikatory w plikach cookie, w celu przetwarzania danych osobowych. W naszej Polityce Prywatności użytkownik może dowiedzieć się w jakim zakresie i jakim podmiotom mogą zostać przekazywane dane. Użytkownik ma prawo do sprzeciwu w przypadku występowania prawnie uzasadnionych interesów.
Jakie dane przetwarzamy:
Użycie dokładnych danych geolokalizacyjnych. Aktywne skanowanie charakterystyki urządzenia do celów identyfikacji. Przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich. Spersonalizowane reklamy i treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców, rozwój produktu.