Ostatnie wyszukiwania:
Szybki dostęp - popularne wyszukiwania
Polecany produkt
sklep.elcamp.pl

Adria CORAL XL 670 DK i aż 7 miejsc do spania

Marcin Kłósek
17 kwietnia, 2023
Udostępnij:

Adria Coral XL Axess 670 DK to alkowa przeznaczona przede wszystkim dla 👪 dużych rodzin lub grupy przyjaciół (oferuje nawet 7 miejsc do 🛏️ spania!). Kamper zachwyca zarówno eleganckim, jasnym ✨ wystrojem wnętrza, jak i bogatym wyposażeniem! 😮 Ogrzewanie ♨️ elektryczno-gazowe Truma Combi 6E, panoramiczne okno dachowe, oświetlenie Full Led, garaż do 160 cm wysokości sprawia, że jest to wymarzony pojazd na dalekie podróże!

Dział marketingu

NASZ ZESPÓŁ

Zadaj nam pytanie

Skorzystaj z formularza kontaktowego
(* pola wymagane)
Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej (1-2 dni robocze).
Twoja prywatność
Wraz z naszymi partnerami przechowujemy i/lub uzyskujemy dostęp do informacji w urządzeniu, takich jak unikatowe identyfikatory w plikach cookie, w celu przetwarzania danych osobowych. W naszej Polityce Prywatności użytkownik może dowiedzieć się w jakim zakresie i jakim podmiotom mogą zostać przekazywane dane. Użytkownik ma prawo do sprzeciwu w przypadku występowania prawnie uzasadnionych interesów.
Jakie dane przetwarzamy:
Użycie dokładnych danych geolokalizacyjnych. Aktywne skanowanie charakterystyki urządzenia do celów identyfikacji. Przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich. Spersonalizowane reklamy i treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców, rozwój produktu.